Znakowanie Laserowe – Grawerowanie w metalu Wrocław

Znakowanie laserowe. Grawerowanie w metalu Wrocław. Znakujemy laserowo wszelkie metale, tworzywa sztuczne, drewno, skórę, laminaty. Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać oznakowania swojego produktu bądź stworzenia gadżetów promocyjnych, zapraszamy do kontaktu.

W ramach kompleksowej oferty oferujemy Państwu:

  • znakowanie laserowe upominków
  • znakowanie laserowe gadżetów
  • znakowanie laserowe noży
  • znakowanie laserowe długopisów
  • elementów stalowych oraz innych – zapraszamy do kontaktu

Na czym polega znakowanie laserowe i grawerowanie w metalu?

Grawerowanie metalu, szerzej ujmując, nasza firma wykonuje kompleksowe usługi chemigraficzne, czyli grawerowanie chemiczne oraz grawerowanie laserowe.

W ramach realizacji usługi, wykonujemy:

  • profesjonalne grawerowanie laserem, który jest wyposażony w niezawodną technologię CO2 (dzięki tej technice, możemy wykonywać grawerunki na takich materiałach jak: plexi, laminaty, szkło, drewno, anodowane aluminium
  • grawerowanie FIBER – jest to laser zrobiony w tzw. technologii fiber, gdzie wykonujemy grawerowanie oraz znakowanie w takich materiałach jak: stal hartowana, mosiądz, stal kwasoodporna. Laser do grawerowania jest wyposażony w specjalna przystawkę obrotową, dzięki której mamy możliwość grwerowania na przedmiotach cylindrycznych.

W tych dwóch technologiach (chemigraficznej i laserowej) wykonujemy, tabliczki znamionowe z różnego rodzaju materiałów, (wytwarzane przez nas tabliczki znamionowe są dostosowane do indywidualnych zamówień Klientów), identyfikatory imienne, szyldy firmowe, płyty czołowe oraz listwy pomiarowe posiadające Unijny Certyfikat Zgodności.

Jako firma z blisko 70 – letnią tradycją, otrzymują od nas Państwo GWARANCJĘ JAKOŚCI, że przedmioty z naszej ofertycharakteryzują się niebywale wysoką jakością, są odporne i trwałe na zarysowania czy działania zewnętrzne, jak np. warunki atmosferyczne.

Czy każdy materiał można znakować laserowo?

Nie można. Powyżej wymieniliśmy listę materiałów, które jesteśmy w stanie znakować laserem.

Grawerowanie Laserowe w metalu Wrocław

Czym jest grawerowanie laserowe? Dla kogo?

Jeżeli nie znajdą Państwo na naszej stronie wzoru, który będzie w pełni odpowiadał, wykonujemy również zamówienia specjalne na grawerowanie laserem. Nasze maszyny obsługują dedykowane projekty.

Stosujemy od lat System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009.

Postawcie Państwo na firmę z doświadczeniem gwarancją zadowolenia!

Znakowanie Laserowe na żywo – video